Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Narva Keskraamatukogu kutsub 29.septembril kell 17.00 vaatama luteri pastorile Oleg Sevastjanovile pühendatud dokumentaalfilmi „Kõik algab kohtumisest“.


Projekti „Narva episoodid“ töö käigus tutvus CoperCraft Creations meeskond pastor Olegiga. See kohtumine saigi uue projekti, narva linna elanikest loodud lühikeste dokumentaalfilmide, alguseks.

Oleg Sevastjanov õppis Moskvas MHAT stuudiokoolis, töötas teatris „Lenkom“ ja tegutses filminduses. 90ndatel sai tast kirikutegelane. Täna on ta Narva Aleksandri koguduse venekeelne pastor.

Filmi pikkus on kokku 30 minutit, kuid filmi loomine ja materjali töötlemine võttis aega üle poole aasta. Huvitaval kombel langes filmimine kokku Aleksandri kirikus toimunud dramaatiliste sündmustega ning filmigrupp oli kirikus ka sel päeval kui uksed kinni pitseeriti.

Tööde lõpp aga sattus kokku uudisega, et Aleksandri kirik tagastatakse kogudusele – riik ja EELK aitasid hoone tagasi oma valdusesse saada.

Filmiloojad: Dmitri Fedotkin, Pjotr Aleksandrov, Julia Štšipatšjova, Kalle Kivistik.

Sissepääs tasuta.
Info: Narva Keskraamatukogu,
tel. 35 955 45

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s