Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Reedel, 12. mail, kell 12.00 toimub Narva Keskraamatukogus lasteajakirja Täheke vene keelse erinumbri esitlus. Kesklinna Gümnaasiumi ja Narva Õigeusu humanitaarkooli õpilased kohtuvad ajakirja peatoimetaja Ilona Martsoniga. Erikülaline – kunstnik ja kirjanik Piret Raud. 

Täheke on Eesti populaarseim lasteajakiri, mis on ilmunud juba üle 50 aasta.
Tähekesest leiab jutte ja luuletusi tänapäeva eesti lastekirjanikelt, nalju, koomikseid, meisterdusi ning lugejate toredat omaloomingut. Täheke kutsub oma erinevas vanuses lugejaid tihti kaasa lööma põnevatel võistlustel.
Alates 2013. aastast ilmub täheke ka digitaalsel kujul tahvelarvutitele.
Tähekse suurimad fännid on 5-10 aastased lapsed, kuid Täheke ei unusta ka oma kunagisi lemmikuid, kes nüüdseks suureks on kasvanud.
Kogu vene keelse erinumbri tiraaž levitatakse tasuta. Mais saavad Tähekese erinumbri endale kõik Narva koolide ja gümnaasiumide esimeste klasside õpilased.

Info: Narva Keskraamatukogu lasteosakond.

Tel. 35 91467

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s