Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Näitus on avatud Narva Keskraamatukogus 5. juunist.

Kogu 20. sajandi kestel kujundasid arhitektuurimeistrid nagu Jørn Utzon, Arne Jacobsen ja Johan von Spreckelsen Taani arhitektuuri tugeva identiteedi: minimalistliku, puhta ja funktsionaalse. Praegu jätkavad Taani arhitektid samade väärtustega ning lisaks on nad viimase 20‒30 aasta jooksul keskendunud ka kestlikele lahendustele.

Näitusel ”Kaasaegne Taani arhitektuur” eksponeeritavad projektid on näited Taani büroode tänapäevasest kestlikust arhitektuurist, mis ühendab funktsionaalsuse ja esteetika.

Näitus on eesti, vene ja inglise keeles.

Info: 35 91993

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22
books est
gb s
 
   

Meie asukoht  

   

Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.