Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Narva Keskraamatukogus toimub esmaspäeval, 25. septembril, kell 16.00 Narva Keelelütseumi õpilase Vivian Rankeli fotonäituse „Alice imedemaal“ esitlus.

Fotonäitus toimub EV100 projekti „NoorLooToo: Kunst raamatukokku“ raames. Antud projekt pakub noortele kunstnikele (14-26 aastased) võimalust tasuta kunstinäituste korraldamiseks Eesti raamatukogudes.

Näituse avamisele on kutsutud nii fotokunsti austajad, raamatukogu sõbrad, linnakodanikud kui ka projekti vastu huvi tundjad.

Info: 35 95545

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s