Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Soome Raamatukunsti Komitee on valinud Soome kauneimaid raamatuid alates 1946. aastast.

2016. aasta kauneima raamatu aunimetuse andis komitee Hanna Koikkalaineni fotoraamatule „Raja“. Teose kujundaja on Anne-Mari Ahonen. Raamatukunsti kauneima raamatu aunimetuse said lisaks sellele teosele veel 24 raamatut või sarja. Auhind anti ka kaheksale kõige ilusamale raamatukaanele.

Soome Raamatukunsti Komitee eesmärk on aidata kaasa raamatute väärtustamisele raamatukunstiliste tervikutena, kus vorm ja sisu üksteist võimalikult hästi toetavad. Soome komitee sai 2016. aastal kirjastustelt, muuseumitelt, koolidelt ja ühendustelt ning üksikisikutelt hindamiseks 209 raamatut.

Soome aasta kauneimad raamatud pannakse välja näitustele nii Soomes kui ka välismaal.
Näitus koosneb 25 raamatust ja neid tutvustavatest tekstidest.
Vaata Soome kauneimaid raamatuid koduleheküljelt: http://www.kauneimmatkirjat.fi
Näitus raamatukogus Põhjamaade Kultuurinädala raames
Näitus on avatud 01. oktoobrist kuni 29. oktoobrini lugemissaalis (4. korrus).

Info: 3591993;

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s