Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
tahake1sEsmaspäeval, 30. oktoobril, toimub narva Keskraamatukogus kohtumine kirjaniku ja tõlkija Ilona Martsoniga.

 

 

Ilona Martson on tuntud  Eesti ajakirjanik, tõlkija ja 2003. aastast ajakirja Täheke peatoimetaja. Täheke on Eesti laste kultuuris terve ajajärk. Väljakujunenud traditsiooni kohaselt avaldab ajakiri kõige populaarsemate Eesti laste kirjanike ja juhtivate illustraatorite värskeimaid teoseid.  

Ilona Marston sai 2003. aastal ajakirjanduses ilmunud lugude eest vastutava Muhvi lastekirjandusauhinna, mis antakse välja Lastekirjanduse Keskuse poolt parimatele laste kirjanikele ja autoritele ning televisiooni- ja raadiosaadete toimetajale. 2011. aastal sai ta IBBY Eestilt „Paabeli torni“ auhinna Grigori Osteri raamatu "Õuduste kool" tõlkimise eest.

Oma loomingulise töö jooksul on Martson tegelenud mitte ainult lastekirjanduse tõlkimisega,  vaid ta armastab ja tunneb ka kaasaegset vene täiskasvanutekirjandust. Alates 2003. aastast on ta olnud D.Harmsi, V.Erofejevi, L.Ulitskaya, A.Ivanovi, E.Kochergin, M.Klimova ja teiste teoste tõlkijate loendis. Aastal 2017 on ilmumas A Ulitskaya romaani "Lugupidamisega teie Shurik." tõlge eesti keelde.

Kohtumine toimub vene keeles.
Info: 35 95545

 

   

Viited