Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Joonistusriik: loovarengu kool Bjarte (Paldiski - Tallinn).
Darja Nikitina õpilaste kunstiteoste näitus.

Kui me võtame firma nime BJARTE ja otsime eesti keele sõnaraamatust nime tähtedele vastavad sõnad, siis saame järgmise: B - baas, J - julgus, A - anne, R - romantilisus, T - tagatis, E – edukus, mis kokku teeb: julgestatud baas+anne+romantilisus=edukuse tagatis. Selline ongi Bjarte OÜ tegutsemise peamine eesmärk.

Loovarengu kool Bjarte ühendab erinevas vanuses inimesi, kes soovivad tegeleda loominguga. Meie õppejõud kasutavad autorimetoodikaid inimeses peituvate võimaluste ja annete avastamiseks.

Kunstiosakond (4.korrus)

Sissepääs on tasuta.

   

Viited