Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Esmaspäeval, 18. detsembril, kell 17.00 toimub Narva Keskraamatukogus kodulooline kohtumine Tartu Ülikooli Narva kolledži õppejõu Jelena Nõmmega. Kohtumise teemaks on „Narva pildi kujunemine revolutsiooni eelsetes vene raamatutes ja linnajuhtides". 

Igal linnal on oma pilt, oma maine. Pariis on armastuse linn, New York on maailma ärikeskus jne. Ka Narva linn on oma jälje jätnud. Narva linnal on erinevatel ajaloo perioodidel olnud erinev tähtsus ja tähendus. Jelena Nõmme loeng räägib sellest Narvast, mida on kujutatud XIX saj. lõpu – XX saj. alguse vene linnajuhtides ja ajaloo raamatutes.

Kohtumine toimub vene keeles.

Sissepääs tasuta.

Lisainfo: 35 95545

   

Viited