Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

logo2

books est

gb s

   

sobaka83

Igal laupäeval kell 12:00 - 13:00
Loeme “Lugemiskoeraga”.
„Lugemiskoer“ on professionaalne kuulaja ja tähelepanelik sõber.
Eelregistreerimine tel. 35 91467

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 8. jaanuaril kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Filmi aluseks on Andrew Lloyd-Webberi samanimeline muusikal, mis omakorda põhineb prantsuse kirjaniku Gaston Leroux samanimelisel romaanil. Gerard Butler esineb fantoomi osas ja Emmy Rossumit ja Patrick Wilsoni kehastavad vastavalt Christine Daaé ja Raoul de Chagnyd.
Hiigelsuure Pariisi ooperi süngest sügavusest kutsub salapärane hääl noort ooperilauljat Christine’. Ainult üks inimene terves teatris teab, et Christine’ nähtamatu patroon ja mentor on hirmuäratava välimusega muusikageenius, kes on noore iludusse armunud.
Maski kandev muusik teeb kõike, et Christinest saaks lava primadonna, kuid temal on vastane — rikas vikont Raoul de Chagny. Armastuse kolmnurga vangiks saanud on Christine sunnitud valima. Kuid kirg, armukadedus ja hullumeelne armastus on jõudnud noortele kohtuotsuse välja kuulutanud...
Filmi treilerit vaadake siin
Lisainfot filmi kohta lugege siin

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

phntoma