Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 8. jaanuaril kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Filmi aluseks on Andrew Lloyd-Webberi samanimeline muusikal, mis omakorda põhineb prantsuse kirjaniku Gaston Leroux samanimelisel romaanil. Gerard Butler esineb fantoomi osas ja Emmy Rossumit ja Patrick Wilsoni kehastavad vastavalt Christine Daaé ja Raoul de Chagnyd.
Hiigelsuure Pariisi ooperi süngest sügavusest kutsub salapärane hääl noort ooperilauljat Christine’. Ainult üks inimene terves teatris teab, et Christine’ nähtamatu patroon ja mentor on hirmuäratava välimusega muusikageenius, kes on noore iludusse armunud.
Maski kandev muusik teeb kõike, et Christinest saaks lava primadonna, kuid temal on vastane — rikas vikont Raoul de Chagny. Armastuse kolmnurga vangiks saanud on Christine sunnitud valima. Kuid kirg, armukadedus ja hullumeelne armastus on jõudnud noortele kohtuotsuse välja kuulutanud...
Filmi treilerit vaadake siin
Lisainfot filmi kohta lugege siin

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

phntoma

   

Viited