Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 5. veebruaril kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).


Georgia väikelinnal on rasked ajad ning elanikud panevad kõik oma lootused kohalikule kirikukoorile.

„Rõõmus kära“ on lugu väikelinna laulukoori teekonnast võitmaks üleriiklikku konkurssi, ehkki kõik asjaolud näivat olevat selle vastu. See on usku ja otsusekindlust sisendav lugu koorijuhtidest (keda kehastava Queen Latifah ja Dolly Parton) ning noortest andekatest lauljatest, kes annavad endast kõik, et võita jumalik heakskiit ning pälvida konkursi peaauhind.


Filmi treilerit vaadake siin

Lisainfot filmi kohta lugege siin

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

NOISE

   

Viited