Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Kallid lapsevanemad!
Ootame teid uue eesti keele õpiku «Minu eesti keel» vene emakeelega koolieelikute praktilisele koolitusele.


Autorid räägivad ja näitavad teile, kuidas te saate last keele õppimisel aidata, isegi siis, kui te keelt ei valda.

Õpiku materjali aitavad hästi meelde jätta lihtsad ja mängulised harjutused. Suureks abiks on kuulamisharjutused, vahvad videod ning õppekleepsuraamat.

Pärast õpiku läbimist oskab laps eesti keeles tervitada ja hüvasti jätta; öelda, mis on ta nimi; kui vana ta on ja mis kell on; küsida lihtsamaid küsimusi ja rääkida muustki.


Ootame teid kannatamatult, autorid Inga ja Merge

NB! Kohtumine toimub 20. veebruaril 16.00
Aadress: Narva, Malmi, 8 (Narva Keskraamatukogu)

Koolitus viiakse läbi vene keeles.

Palume end registreerida: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 56 245 080.

Kiirustage!

kaane kaardid 1

   

Viited