Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Laupäeval, 17. veebruaril kl. 13.00 toimub Narva Keskraamatukogusloeng «Peeter I maja Narvas“. Kes oli selle tegelik omanik?»

Lektor – Roksana Rebrova (Riikliku Ermitaaži teadur)

Mitmed allikad jätavad mulje, et Peeter I Narva maja oli tsaari omand. Vaidlused, kas omanik oli Peeter või Menšikov, kestsid Narva Arheoloogilise Seltsi väljaannete lehekülgedel veel 19. sajandilgi. Lektor üritab taas tõstatada vana vaidluse ja leida maja tegeliku omaniku.

Loeng toimub vene keeles.

Info: Narva Keskraamatukogu, 35 91619

petradomik1

 
   

Viited