Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Kolmapäeval 14. märtsil kell 13.00  tutvustatakse Narva Keskraamatukogu lasteosakonnas koolidele suunatud Eesti Põllumajandusmuuseumi õppeprogrammi “Kartul – meie teine leib”

Kohtumisest võtavad osa Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilased.

Ürituse raames tutvuvad õpilased Põllumajandusmuuseumi rändnäitusega. Näituse stendid tutvustavad kartuli tekkimise ja kasvatamise ajalugu Eestis ning selgitavad oma asukohta eestlaste mõtetes ja toitumises.

Ürituse viivad läbi Eesti Põllumajandusmuuseumi töötajad.

Üritus on seotud emakeelepäevaga ning toimub eesti keeles.

Info: Narva keskraamatukogu lasteosakond. Tel. 35 91 467

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s