Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

poster

Kutsume teid vaatama Walt Disney klassikalist animafilmi „Kaunitar ja koletis” (1991, 84 minutit).
Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Laupäeval, 14. aprillil kell 11.00 Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).
 

„Kaunitar ja koletis“ on lugu suhtest – Koletise, kes on tegelikult nõiutud prints koos oma majapidamisvahenditeks ja mööbliks muudetud kodakondsetega, kandmas karistust oma ülbuse eest ning Kaunitari, noore naise, kelle ta on oma lossi vangistanud. Et saada taas printsiks, peab Koletis õppima Kaunitari armastama ning teenima vastuarmastuse enne, kui viimane õieleht langeb võlutud roosilt, mille on talle andnud needuse peale pannud võlur, või muidu jääb prints alatiseks Koletiseks.

Filmi treilerit vaadake siin: https://youtu.be/dGboC3UVvX8.
Lisainfot filmi kohta lugege siin: http://www.imdb.com/title/tt0101414.

Film linastub vene keeles eestikeelsete subtiitritega.

Linastus on tasuta.

poster

   

Viited