Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

lalaland

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 2. aprillil kl 17.00 Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

„Oscari“ nominatsioonide rekordihoidja!

89. Filmiakadeemia auhindade galal pälvis „La La Land“ kuus juhtivat preemiat, sealhulgas parima režissööri, parima näitlejanna (Emma Stone), parima kinematograafia, parima originaalmuusika, parima originaallaulu („City of Stars“) ja parima produktsioonidisaini kategooriates. Kokku saavutas film neliteist nominatsiooni, jõudes võrdsele pulgale filmidega, mis on kogunud sama arvu nominatsioone ühe filmi kohta: „All About Eve“ (1950) ja „Titanic“ (1997).

Mia (Emma Stone) unistab näitlejannaks saamisest, kui on töötab hoopiski kohvikus teenindades filmistaare ning käies lõpututel prooviesinemistel. Sebastian (Ryan Gosling) on jazzmuusik, kes peab elatise teenimiseks mängima pidudel lihtsaid meloodiaid. Lõpuks edu saavutanutena, peavad mõlemad vastu võtma otsuse, mis võib lõhkuda nii hapra suhte kui ka karjääri, millest mõlemad unistanud on.

Filmi treilerit vaadake siin:
https://youtu.be/0pdqf4P9MB8.
Lisainfot filmi kohta lugege siin: http://www.imdb.com/title/tt3783958 .

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

lalaland

   

Viited