Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

logo2

books est

gb s

   

sobaka83

Igal laupäeval kell 12:00 - 13:00
Loeme “Lugemiskoeraga”.
„Lugemiskoer“ on professionaalne kuulaja ja tähelepanelik sõber.
Eelregistreerimine tel. 35 91467

lalaland

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 2. aprillil kl 17.00 Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

„Oscari“ nominatsioonide rekordihoidja!

89. Filmiakadeemia auhindade galal pälvis „La La Land“ kuus juhtivat preemiat, sealhulgas parima režissööri, parima näitlejanna (Emma Stone), parima kinematograafia, parima originaalmuusika, parima originaallaulu („City of Stars“) ja parima produktsioonidisaini kategooriates. Kokku saavutas film neliteist nominatsiooni, jõudes võrdsele pulgale filmidega, mis on kogunud sama arvu nominatsioone ühe filmi kohta: „All About Eve“ (1950) ja „Titanic“ (1997).

Mia (Emma Stone) unistab näitlejannaks saamisest, kui on töötab hoopiski kohvikus teenindades filmistaare ning käies lõpututel prooviesinemistel. Sebastian (Ryan Gosling) on jazzmuusik, kes peab elatise teenimiseks mängima pidudel lihtsaid meloodiaid. Lõpuks edu saavutanutena, peavad mõlemad vastu võtma otsuse, mis võib lõhkuda nii hapra suhte kui ka karjääri, millest mõlemad unistanud on.

Filmi treilerit vaadake siin:
https://youtu.be/0pdqf4P9MB8.
Lisainfot filmi kohta lugege siin: http://www.imdb.com/title/tt3783958 .

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

lalaland