Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Näitusega võib tutvuda raamatukogu lasteosakonnas (3. korrus) alates 21. maist.

Narva Keskraamatukogus toimuv näitus rõõmustab külastajaid oma eredate ja julgete värvidega.

Kunstistuudio „Stupeni“ töötab Narvas Linda tänava 4 juba 1999. aastast. Selle aja jooksul on stuudio õpilasteks olnud sajad lapsed ja täiskasvanud ning on toimunud loendamatul arvul näituseid.

Alates septembrist 2017 olid Stuudios avatud rühmad, mida rahastatati riigiprogrammist, et toetada tööd noortega vanuses 7 kuni 19 aastat. Laste ja noorte jaoks on võimalik osaleda õpitubades tasuta, proovida erinevaid tehnikaid ja materjale (pastell, akvarell, joonistusvärvid klaasile, batik, plastikust vormimine jne)

2018. aasta septembrist programm jätkab oma tegevust ning studio ootab oma vanu ning uusi õpilasi. Lisa info ja registreerumine - tel. 58 360 120

Info: Jelena Kuznetsova, kunstistuudio Stupeni juhataja
Linda tn 4, (6. korrus) Narva. Tel. 58 360 120
   

Viited