Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

КРУГЛЫЙ СТОЛ эстLugemissaali (IV korrus) kutsub iga kuu perioodika ülevaatele.

27. jaanuaril 2020, kell 17.00 toimub Narva Keskraamatukogu lugemissaalis järjekordne „Kohtumine ovaalse laua taga”, kus me tutvustame teile üsna huvitavat loomingut, mis oli välja antud kirjandusajakirjades 2019. aasta detsembrikuu jooksul.

Ajakiri „Družba narodov” №12 on pühendatud Jakuutia kirjandusele. Aastal 2022 tähistatakse Jakuutia ANSV 100. aastat. Selleks sündmuseks kuulutati välja kirjanduslik konkurss tänapäevasest Jakuutiast. Rahvuslik jakuutia kirjandus saab alguse Olonhhost, kus ülistati Sahha rahvuse unikaalset eluvaadet, nende enesetunnet Universumi kohta ning igavest heitlust hea ja kurja vahel. Ajakirja toimetajad andsid oma lugejatele võimaluse tutvuda tänapäeva Jakuutia autorite loominguga.

Ajakirjas „Znamja” №12 on ilmunud Aleksandr Filippenko romaan “Tagasitulek Ostrogisse”. Tema kujutatud teos on oma aja dokumenteeritud reaalsus. Siin pole midagi välja mõeldud. On olemas linnake, kus peamiseks asutuseks on vangla. On olemas lastekodu, kus seal elavate laste saatustes võib leida õnnesähvatusi. Situatsioonid, kangelased, dialoogid ja isegi politsei poolt korraldatud piinamisviisid – see kõik on võetud tavaelust. Küsimus headuse hinnast, mis muutub kurjuseks on samuti seotud eluga. Täpsemalt surmaga.

Sellest ja teistest teostest ning ajakirjadest räägime teiega järjekordsel kohtumises ovaalse laua taga, mis toimub 27. jaanuaril, esmaspäeval kell 17.00 Narva Keskraamatukogu lugemissaalis.

Tutvustame ajakirju: "Novõi Mir", "Zvezda”, "Družba narodov”, “Neva" jne

Info: Narva Keskraamatukogu lugemissaal tel. 35 95545

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019