Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 53 473 471
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

knigaKogumik sisaldab endas tähtsamaid teaduslik-publitsistlikke artikleid ning autori poolt koostatud ainulaadseid uuringu materjale, mis on seotud Narva ümbruse ajalooga. Kogumiku trükkimine sai võimalikuks tänu autorile ning Henrich Hanseni nimelisele Narva muinsuste seltsi toetusele.

Artiklite tähtsus ja väärtus seisneb selles, et nad kajastavad Narva bastionide arheoloogiliste uuringute materjale, mille koostamisel on autoril suur roll.

Kogumiku publitsistike artiklide juhtmotiiv – kahe kultuuride vastasseis ning vastastikune mõju erilises ristumispunktis – Narvas.

Lühidalt autori kohta: Aleksandr Nikitjuk on ajaloolane, arheoloog, Sankt-Peterbutri Riikliku Ülikooli ajalooteaduskonna vilistlane.

Nikitjuk korduvalt võttis osa Ida-Siberi arheoloogiliste teaduslike uurimisekspeditsioonides. 1987. aastal tuli ta Narva ja töötas Narva linnamuuseumis. Alates 1991. aastast töötas ta muinsuskaitse osakonnas, Narva kultuuriasutuste ühenduses. Alates 1994 - arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonnas. Alates 2008. aastast on ta töötanud restaureerimis- ja ehitusfirmas Gradiens arheoloogi ja ajaloolasena. Ta uuris Narva linnuse kindlustusi. Teaduslike- ja ajakirjandusartiklite autor.Raamat „На стыке культур или место встречи изменить нельзя“ kuulub „Библиотека Нарвского Общества древностей имени Генриха Ганзена“ sarja. See kogumik on Henrich Hanseni nimelise Narva muinsuste selts poolt välja antav neljas raamat. Raamat sisaldab unikaalseid skeeme ja  pilte.

Sisepääs on vaba.

Üritus toimub vene keeles.

kniga

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
raamatukogud plakat 210x297mm cmyk bleed 5mm EST v2
   
history est
   
Riigi Infosüsteemi Аmet hoiatab:
es
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019