1142Esmaspäeval, 19. veebruaril kl 17 toimub Narva Keskraamatukogus  keelekohvik „Avasta Eestit“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi aastapäevale

Eesti riigi loomisest möödub aastal 2018 sada aastat. Tähistame riigi oluliseimat juubelit koos! See on meie kõigi pidu ja me kutsume sind keelekohvikusse, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

Ootame sind 19.veebruaril kell 17.00 aadressil Malmi 8 (Narva Keskraamatukogu)


NB! Palun teavita oma tulemisest tasuta infotelefonil 800 9999!

Keelekohvikute metoodika on välja töötatud ning 19. veebruari üritus toimub Euroopa Sotsiaalfondist rahastatava projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavateks tegevusteks toetuse andmise tingimused“ tegevuse „Nõustamis- ja infosüsteemi väljatöötamine ja rakendamine“ raames.

Fotogalerii

2018/2019 tegutsevad Narva Keskraamatukogus eesti keele maja keelerühmad  

keelkohv2


Keelekohvik on koht, kus Te saate praktiseerida eesti keelt mitteformaalses keskkonnas ning Teile jagatakse nõu ja teavet  eesti keele iseseisvaks õppeks.
Keelekohvik on praktika võimalus neile, kes tahavad eesti keeles rääkida – sõnavara täiendada, iseseisvat õpet harjutada ning koos kaaslastega vabamas õhkkonnas igapäevastel teemadel suhelda. Keelekohvikus  vesteldakse igapäevaelus ette tulevatel teemadel ja olukordadest. Käsitlevateks teemadeks on näiteks enesetutvustus, töö otsimine, enesetäiendamine, kolleegidega suhtlemine, reisimine, hobide harrastamine, tähtpäevade ja sündmuste tähistamine, samuti erinevad olmeküsimused – nt arsti ning hambaarsti vastuvõtul käimine.

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019