Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Narva Keskraamatukogu kutsub kõiki koduloo huvilisi laupäeval, 24. septembril, kell 11 võtma osa Koduloolistest lugemistest.
Sissepääs tasuta.

Loe edasi...

Narva Keskraamatukogu Ameerika Teabepunkt pakub tasuta abi inglise keelega seotud küsimustes nii lastele kui ka täiskasvanutele kolmapäeviti kella 15.00 kuni 17.00. Abi ei sisalda tõlketöid!

Lauluklubi Ehho ja Narva Keskraamatukogu  
Kirjandus- ja muusika õhtud  „Allikas" 19.09.2016 17.00 „Vene folkloor"

Loe edasi...

Narva Keskraamatukogu kutsub 29.septembril kell 17.00 vaatama luteri pastorile Oleg Sevastjanovile pühendatud dokumentaalfilmi „Kõik algab kohtumisest“.

Loe edasi...

Narva Keskraamatukogu Ameerika Teabepunkti ja USA Saatkonna filmisari. Esmaspäeval, 12. septembril kl 17:00, Narva keskraamatukogus (Malmi 8).

Loe edasi...

Tove Janssoni 100. sünniaastapäeva auks kokku pandud näitus vaatleb armastatud kirjanikku, kunstnikku ja muumide loojat talle omases ümbruses. Lapsepõlvekodu Katajanokka linnajaos, Ullanlinna ateljee ja Pellinki saarestik – need kolm paika on mõjutanud tema loomingut, kõigist enim ehk saarestiku ilu ja üksindus.

Loe edasi...

Narva Keskraamatukogu lugemissaalis on avatud Ülevenemaalise A.S. Puškini Muuseumi poolt koostatud näitus, mis on pühendatud vene kino aastale.

 

Loe edasi...

22.06.2016. - 10.00 - 15.00
23.06. - 26.06.2016.- suletud 

Antiikkirjanduse eestindamine: elukutse, missioon, hobi (2015-2016)

Loe edasi...

Tegemist on mehhiko fotograafide Agustín Víctor ja Miguel Casasola fotonäitusega, mis kirjeldab mehhiko kööki ja toidukultuuri.

Loe edasi...

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america2
books est

gb s
 
   

Meie asukoht  

   

Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.