Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Bastor Studio maalinäitus „LUMMUS“
NARVA KESKRAAMATUKOGU, Kunstiosakond (4. korrus) 
Sissepääs on tasuta

Bastor Studio maalinäitus „LUMMUS“

Köidame vaatajate tähelepanu Bastor Studio järjekordse näitusega, millel esitatud tööd on tehtud levinud stiilis Mixed Media. See n-ö segastiil ei ole üksnes moodne ja tänapäevane, vaid see väljendab ka kõige paremini meie teemavalikut, tuues midagi võluvat ja maagilist maalide kujudesse.

Meie maitsed ja kired muutuvad ning meie meisterlikkus areneb, kuid just mitme tehnika ühendamine aitab meid väljendada oma isikupära.

Lapsepõlves seadsime vaevata ühele pilti kõik, mis jättis mingigi jälje paberile. Täiskasvanuks saades ja oma inspiratsiooni järgides pole me kaotanud muutuva maailma tajumise vaistu.

Sest tegelikult pole olemas mingeid ideede vallandumise reegleid. Pole olemas mingeid reegleid, mis määraksid konkreetse töö jaoks nn eritehnika! See pole üldse eesmärk, vaid viis või vahend kavatsuse ja tulemuse vahelise täisharmoonia saavutamiseks.

Meie näitus „LUMMUS“ lubab rõõmustada võimaluste lõpmatuse ja amendamatuse üle, sest need avanevad igaühele, kes otsustavad improviseerida.

Ilona Matson,
Kunstistuudio Bastor juhataja ja õppejõud, pedagoogika magister

prez1

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s