Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 4. detsembril kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Kui Jules Verne kirjutas 1872. aastal oma legendaarse seiklusraamatu „80 päevaga ümber maailma,“ kujutas ta ette, et tulevikus saab selline reis olema võimalik 80 tunniga. Olgugi, et tol ajal oli 80-päevane ümber maailma reis pea võimatu, arvas raamatu peategelane Phileas Fogg, et õige planeerimisega on selline reis siiski teostatav. Peaasi, et kõik rongide väljumise ajad klapiksid laevade väljumise aegadega, busside väljumise aegadega jne. Nii sõlmib peategelane oma klubiliikmetega 20 000 inglise naela suuruse kihlveo, mis reisi ebaõnnestumise puhul tähendaks Foggile täielikku pankrotti.  

Filmi treilerit vaadake siin
Lisainfot filmi kohta lugege siin 

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

   

Viited