Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Kutsume teid vaatama Walt Disney klassikalist animafilmi „Tuhkatriinu” (1950, 74 minutit).
Narva Keskraamatukogu Ameerika Teabepunkti ja USA Saatkonna filmisari.
Laupäeval, 9. detsembril kl 11.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).


Tuntud Charles Perrault’ muinasjutul põhinev Walt Disney animafilm „Tuhkatriinu“ on järjekorras kaheteistkümnes Disney produtseerinud animatsioon, mis jõudis ekraanidele 1950. aastal. Film päästis stuudio keerulisest finantsolukorrast ning filmikriitikud ning –ajaloolased loevad seda jätkuvalt üheks paremaks Ameerika animafilmiks. Film võitis esimesel Berliini Filmifestivalil Kuldkaru parima muusikafilmi kategoorias ning läbi ajaloo on seda korduvalt nimetatud American Film Institute’i koostatud parimate ameerika filmide nimekirjas.  

Filmi treilerit vaadake siin
Lisainfot filmi kohta lugege siin

Film linastub vene keeles eestikeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

   

Viited