Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Narva Keskraamatukogu Ameerika Teabepunkti ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 11. detsembril kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Kuulus seikleja Allan Quatermain juhib ülivõimetega meeskonda, mis seisab vastamisi kurja geeniusega, keda tuntakse Fantoomi nime all. Superkangelaste tiimi kuuluvad meremees ja leiutaja Kapten Nemo, vampiir Mina Harker, nähtamatu mees Rodney Skinner, USA salaagent Tom Sawyer, igavesti noor ja võitmatu Dorian Gray ning ohtlik lõhestunud isiksusega Dr. Jekyll/Mr. Hyde.

Filmi treilerit vaadake siin
Lisainfot filmi kohta lugege siinFilm linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

   

Viited