Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Esmaspäeval, 19. veebruaril kl 17 toimub Narva Keskraamatukogus  keelekohvik „Avasta Eestit“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi aastapäevale

Eesti riigi loomisest möödub aastal 2018 sada aastat. Tähistame riigi oluliseimat juubelit koos! See on meie kõigi pidu ja me kutsume sind keelekohvikusse, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

Ootame sind 19.veebruaril kell 17.00 aadressil Malmi 8 (Narva Keskraamatukogu)


NB! Palun teavita oma tulemisest tasuta infotelefonil 800 9999!

Keelekohvikute metoodika on välja töötatud ning 19. veebruari üritus toimub Euroopa Sotsiaalfondist rahastatava projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavateks tegevusteks toetuse andmise tingimused“ tegevuse „Nõustamis- ja infosüsteemi väljatöötamine ja rakendamine“ raames.
   

Viited