Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Esmaspäeval, 5. märtsil kl 17.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Hollywoodi klassika koos Marilyn Monroega.

Lorelei (Marilyn Monroe) ja  Dorothy (Jane Russell) on lihtsalt „Kaks väikest tüdrukut Little Rock’ist“, lauljannad, kes asuvad ameerika kruiisilaeval teele Pariisi suunas, nautides meeste seltskonda, keda nad oma reisi jooksul kohtavad, vaatamata sellele, et „Neidude parimateks sõpradeks on teemandid“. Film põhineb romaani põhjal lavastatud Broadway muusikalil.


Filmi treilerit vaadake siin: https://youtu.be/ur9GKLl8v4U.
Lisainfot filmi kohta lugege siin: http://www.imdb.com/title/tt0045810 .

Film linastub inglise keeles venekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.

gentlemens

   

Viited

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s