Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

pinoccio

Kutsume teid vaatama Walt Disney klassikalist animafilmi „Pinocchio” (1940, 88 minutit).
Narva Keskraamatukogu Ameerika Keskuse ja USA Saatkonna filmisari.
Laupäeval, 19. mail kl 11.00, Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Sinine haldjas äratab puust tehtud nuku küll ellu, kuid selleks, et saada päris poisiks peab Pinocchio end tõestama häid tegusid tehes vapra, ausa ning isetuna. Nõnda asuvad pikaninaline marionett-nukk ning tema kaaslane, südametunnistust kehastama ning jälgima asuv ritsikas Jiminy Cricket vastu imelistele seiklustele.

 

 

 


Oma teel kohtuvad nad Stromboli, kurja nukunäitlejaga, külastavad petlikku Lõbustuste Saart, kus sõnakuulmatud poisid muudetakse turul müüdavateks eesliteks, ning satuvad isegi hiiglasliku vaala kõhtu – selle, kes neelas alla Pinocchio isa, puumeistri Geppetto.

Filmi treilerit vaadake siin: https://youtu.be/pEDCcOXkc4o
Lisainfot filmi kohta lugege siin: http://www.imdb.com/title/tt0101414

Film linastub vene keeles eestikeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta.
   

Viited