Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

logo2

books est

gb s

   

Näitused ja üritused

Saksa Saatkond Tallinnas kutsub Teid - koos Narva Keskraamatukogu ja VitaTiimiga - esimesele filmiõhtule Narvas!
   

1Narva Keskraamatugu lugemissaalis avas Tartu Fotogrupi O.V.E.R. näitus.

Grupp loodi nelja endise Tartu Fotoklubi liikme poolt, et oma lemmiktegevusega ikka edasi tegeleda ja oma loomingut üldsusele näidata. Grupi loomise ajal olid grupi liikmed enamuses pensioniealised või kohe sinna jõudmas. Nüüdseks on lisandunud gruppi ka nooremat rahvast. Grupi nimi tekkis asutajate eesnimetähtedest ja muud ei tasu nimest otsida. Asutajaliikmed olid Oodet Oksa, Vladimir Leiman, Endel Annuk ja Rein Urbel.

 

 

Käesoleval näitusel on väljapanek enamikult grupi tegusatelt liikmetelt. Ka on enamik pilte viimaste aastate looming. Hinnatuim autor on meie vanameister Otto Kuus, Endel Annuk on tegelenud viimastel aastatel eesti kirjanike mälestuste ja elukohtade pildistamisega, Elle Mets on oma nais-fotohuvilistest koosneva tutvusringiga pildistanud meie saari ja andnud välja vastavateemalise postkaardiseeria. Angelika Parts on viimasel aastal olnud grupi aktiivsest tööst eemal, siiski on pildistanud eriprojektides „Nopri talumeierei” ja „Loona talu veski” 2016. aastal. Mihkel Urbel on palju harrastanud pimedal ajal pildistamist. Temalt on mitmeid Tartu sildade öiseid ja õhtusi vaateid. Ka on ta võtnud oma isalt üle Raadi pargi ja Eesti Rahva Muuseumi, endise militaarlennuvälja territooriumi pildistamise. Rein Urbel on grupi esimehena püüdnud oma oskuste ja huviga kõiki innustada ja aktiveerida. Tema on ka näituste enamiku organisaator.Info: 35 94360

   
© Narva Keskraamatukogu 2019