Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 52 117 21
.
   
   

Näitused ja üritused

   
ATT00331Laupäeval, 20. oktoobril kell 13.00 toimub Narva Keskraamatukogus virtuaalne jalutuskäik mööda Vana-Narva tänavaid.

Kas narvakad teavad, kuidas praegused tänavad nägid välja enne II Maailmasõda? Kuidas tänavad said endile nimed ja kuidas neid vahetati. Sellest kõigest võib teada saada virtuaalse jalutuskäigu ajal.


Tutvute ekskursioonijuhi Carliga, kes on peategelane ja ekskursiooni läbiviija. Oma nime sai ta kuulsa fotograafi Carl Sarapi auks.

Carl Sarap hakkas huvituma fotograafiast ning pildistas kodumaa loodust, loomi, talusid, linnavaateid. Ta rändas fotokaameraga läbi Eesti. Et loodust lähedalt näha, võttis ta ette pikki jalgsimatku. Endisest seltsiarmastajast sai üksiklane, kunstnik. Pseudonüümi Johanna Triefeldt all ilmus temalt postkaartide sari "Kaunis kodumaa". Aastal 1936 ilmus Narva ehitusajalugu kajastav monograafia, mille autorite hulka kuulus ka Carl Sarap. Aastal 1939 ilmus Tallinnas kirjastus-osaühingul "Kultuurkoondis" fotoalbum "Vana Narva", mille 63 fotot pärinevad Carl Sarapilt ja ajalooline ülevaade on Narva linnaarhivaarilt magister Arnold Soomilt.

Sissepääs on tasuta.

Info: Narva Keskraamatukogu, tel. 35 95545

ATT00331

   
raamatukogud plakat 210x297mm cmyk bleed 5mm EST v2
   
Riigi Infosüsteemi Аmet hoiatab:
es
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019