Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

logo2

books est

gb s

   

Näitused ja üritused

   
ATT00331Laupäeval, 20. oktoobril kell 13.00 toimub Narva Keskraamatukogus virtuaalne jalutuskäik mööda Vana-Narva tänavaid.

Kas narvakad teavad, kuidas praegused tänavad nägid välja enne II Maailmasõda? Kuidas tänavad said endile nimed ja kuidas neid vahetati. Sellest kõigest võib teada saada virtuaalse jalutuskäigu ajal.


Tutvute ekskursioonijuhi Carliga, kes on peategelane ja ekskursiooni läbiviija. Oma nime sai ta kuulsa fotograafi Carl Sarapi auks.

Carl Sarap hakkas huvituma fotograafiast ning pildistas kodumaa loodust, loomi, talusid, linnavaateid. Ta rändas fotokaameraga läbi Eesti. Et loodust lähedalt näha, võttis ta ette pikki jalgsimatku. Endisest seltsiarmastajast sai üksiklane, kunstnik. Pseudonüümi Johanna Triefeldt all ilmus temalt postkaartide sari "Kaunis kodumaa". Aastal 1936 ilmus Narva ehitusajalugu kajastav monograafia, mille autorite hulka kuulus ka Carl Sarap. Aastal 1939 ilmus Tallinnas kirjastus-osaühingul "Kultuurkoondis" fotoalbum "Vana Narva", mille 63 fotot pärinevad Carl Sarapilt ja ajalooline ülevaade on Narva linnaarhivaarilt magister Arnold Soomilt.

Sissepääs on tasuta.

Info: Narva Keskraamatukogu, tel. 35 95545

ATT00331

   
© Narva Keskraamatukogu 2019