Näitused ja üritused

   

boltNarva Keskraamatukogu Ameerika Keskus kutsub vaatama USA saatkonna filmiprogrammi raames linastuvat filmi “Bolt”, Walt Disney stuudio (2008, 96 minutit). Linastus toimub laupäeval, 17. novembril kl. 12:00 Narva Keskraamatukogus (Malmi 8).

Bolt’i teatakse sageli kui esimest filmi Disney Revival sarjas, mis on saatnud uusi Disney multifilme üle terve maailma. Animatsioon on korjanud ohtralt nominatsioone ning auhindu, sealhulgas nii Filmiakadeemialt (parim animafilm), Kuldgloobusel (parim animafilm) ning Kuldgloobuse parima originaalse laulu eest. 


 

 

Valge koerake Bolt mängib teles superkangelast. Päriselus on ta aga tavaline koer, kes vaid arvab endal olevat supervõimed. Kuid kui ühel päeval röövib tema omaniku Penny vaenlane, vaatab terve riik, kuidas Bolt päästeretkele asub. Tulge ning vaadake koos meiega, kuidas Boltist saab tõeline kangelane!

Vaadake filmitreilerit siit: 
https://www.youtube.com/watch?v=s2-zHK4O-MQ
Enam infot filmi kohta: 
https://www.imdb.com/title/tt0397892/

Film linastub vene keeles inglisekeelsete subtiitritega.
Linastus on tasuta. 

bolt

   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019