Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

logo2

books est

gb s

   

Näitused ja üritused

Saksa Saatkond Tallinnas kutsub Teid - koos Narva Keskraamatukogu ja VitaTiimiga - esimesele filmiõhtule Narvas!
   
EESTI2Narva Keskraamatukogus on avatud 4. veebruarist kuni 28. veebruarini plakatinäitus «Eestit alates muinasajast kuni tänapäevani». Näitusena on väljas õppematerjal, mis koosneb kuueteistkümnest seinaplakatist, millel on kujutatud Eestit alates muinasajast kuni tänapäevani. Plakatid koostas TÜ Narva kolledži eesti ajaloo õppejõud Kaarel Vanamölder ja kujundas kunstnik Helen Tago. Eesti ajaloo kujutamiseks kasutatakse valdavalt värvilisi pilte perioodidele iseloomulikest esemetest, fotodest, sümboolsetest märkidest ning kuulsatest isikutest.
Plakatitel kohtame juba Eesti ajaloo õpikutest tuntud pildimotiive, kuid ka palju uut ning värsket materjali, mis keskendub peamiselt Ida-Eestile. Nii näiteks Rootsi aega käsitlev plakat sisaldab palju pildimaterjali Narvast.Seinaplakatid on mõeldud abistamaks vene koolide õpetajaid Eesti ajaloo perioodide illustreerimisel. Igale plakatile on lisatud perioodi tähtsamate sündmuste kronoloogia. Kuna õppematerjali sihtgrupi moodustavad põhikoolide õpilased, on pööratud tähelepanu kujunduse lihtsusele, erksusele ja selgepiirilisusele.

Õppematerjali koostamist ja väljaandmist on rahastanud Ameerika Ühendriikide suursaatkond Eestis ning toetanud Eesti Teadus-ja Haridusministeerium ja Tartu ülikooli Narva kolledž.

Info: Narva Keskraamatukogu, tel. 35 94360
   
© Narva Keskraamatukogu 2019