Näitused ja üritused

   

Doc29.-29. mail.

Meil on midagi teha!

Narva Muuseumi Põhjaõue keraamika töökojast on 2 aastat töötanud keraamika lastestuudio. Kord või kaks korda nädalas tulevad siia lapsed - kunstnike parimad sõbrad. Nad tulevad kunstniku Olga Shelepovale külla ja uurivad koos temaga kunsti sündi – keraamika imelist kunsti! Lapsed voolivad savist oma lemmikloomi – ja need ei ole mitte ainult kassid – kuhu ilma nendeta! Nad teavad, et hilissügis võib näha välja kui hulkuv koer, et ükssarviku saab teha oma kätega, kui tal on laste peas juba kitsas! Lapsed hakkavad aru saama, et kunst on kõigepealt tunded, mida tuleb teistele edasi anda - vaatajatele! Miks? Maailma paremaks muutmiseks!

Ja veel võite proovida ka pottsepatööd ja kui see ei lähe hästi, saate valmistada nõusid lehtedena, paadina või mütsina.

Ühesõnaga, savi abil saab unistada ja siis imestada, kuidas keraamika sünnib väga tõsises ahjus, kus temperatuur ulatub 1200 kraadini. Ahju kasutab loomulikult täiskasvanud õpetaja – eriõpetaja – keraamika kunstnik Olga Shelepova.

Võite registreeruda stuudios lehel:

facebook.com/olga.shelepova.5011 või telefonil: 56744311

Doc2

   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019