Näitused ja üritused

   
 3Kolmapäeval, 22. mail Narva Keskraamatukogu kutsub kõiki huvilisi loomingulisele kohtumisele luuletaja ja kirjanik Aleksandr Galperiga.

Aleksandr Galper räägib sellest, kuidas ta otsustas kolima Ukrainast Ameerikasse 80-ndate lõpus, kuidas sai tuntuks kui venekeelne luuletaja, samuti loeb ette oma teoseid.
Juba 30 aastat elab autor New-Yorgis. Päeval töötab ta sotsiaaltöötajana (veab toetust pensionäridele ja ravimeid haigetele inimestele), õhtuti – tango tantsija, luuletaja ja näitleja. Tema loomingut mõjutasid Oberiu luuletajad ja kirjanikud, ameerika biitnikud, juudi huumor. Galperi luule- ja proosa raamatud jäävad alati kriitikute vaatevälja. Kogumik „Третий психиатр“ kuulutati 2016 aasta parema raamatuks, „Новое Макондо“ on 2018 aasta raamat („Независимая газета“ arvamusel).

Sissepääs on vaba

Info: 3594360

 3

   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019