Seotud kujutisÕnnitleme teid esimese Teadmistepäeva puhul! Teie ees avaneb nüüd uus  lehekülg – kooliaeg.  See täitub Teil  erksate muljete, kasulike teadmiste, suurepäraste avastustega ning kohtumistega uute raamatutega.

Kõik esimese klassi õpilased, kes registreeruivad end lugejaks Narva Keskraamatukogus alates  2. septembrist  kuni 7. septembrini 2019 ootab ees meeldiv üllatus!

Loodame, et raamatust saab alatiseks Teie ustav sõber! Kõik teavad, et inimene, kes armastab ja oskab lugeda, on õnnelik inimene. Teda ümbritsevad paljud targad, lahked ja kindlad sõbrad, ning  need sõbrad on raamatud.

Raamatud on koos meiega juba varasest lapsepõlvest ja saadavad meid kogu elu. Raamatute lugemine kujundab isiksust, rõõmustab meid, muudab inimese arukaseks. Lugedes saab inimene uusi teadmisi  ja kasulikku teavet, mida läheb vaja edaspidises elus. Lugeva inimese sisemaailm muutub rikkamaks ja tema sõnavara suureneb. Raamatute lugemine võimaldab leida vastuseid paljudele küsimustele, lahenduse igale küsimusele.  Rumal oleks neid mitte lugeda.

Raamatule kulutatud aeg ei lähe kunagi raisku!

Info: Narva keskraamatukogu. Tel 35 91467
   
e raamatukogud plakat 05 19 ik sin
   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019