downloadTeisipäeval, 24. septembril kell 17.00 Narva Keskraamatukogu kutsub kõiki huvilisi kohtumisele ökonomisti, sotsioloogi ja ajakirjaniku Dmitri Traviniga (PhD majanduses, Sankt-Peterburg).

D. Travin on Euroopa Ülikooli Moderniseerimisuuringute keskuse teaduslik juhendaja, mis asub Sankt-Peterburis. Ta on järgmiste raamatute autor: "Европейская модернизация" "Пути реформ", "Просуществует ли путинская система до 2042 года?" jne. Ta kirjutab paljudele ajalehtedele ja ajakirjadele artikleid („Uus ajaleht“, „Republic“, „Täht“) ja raadio „Эхо Москвы“ kommentaator. Rahvusvahelise Leontievi medali laureaat. 2003. aastal sai D.Travin aasta ajakirjaniku tiiitli.

Kohtumisel räägib Dmitri Travin praegusest poliitilisest ja majanduslikust olukorrast Venemaal ja suhetest Euroopa riikidega. Travin esitleb uut raamatut "Особый путь России: от Достоевского до Кончаловского".

Esitluses võib osta raamatu autori autograafiga.

Üritus toimub vene keeles.

Sissepääs on tasuta.

Info: 35 94360

   
e raamatukogud plakat 05 19 ik sin
   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019