Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
learn earth system cleanAlates 30. oktoobrist on võimalus kõikidel Narva koolidel kasutada GLOBE mõõtmiste tegemisteks parimat varustust, mis asub Narva keskraamatukogu Ameerika keskuses. GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment) on USA keskkonnahariduse ja teadusprogramm, mille eestvedajaks on USA kosmoseagentuur NASA ning, mida toetab NOAA ja USA Välisministeerium. Programmiga on ühinenud üle 110 riigi. Eesti liitus GLOBE-ga 1996 aastal ja täna osaleb programmis 95 kooli, neist 7 Narva kooli.

30. oktoobril toimus Ameerika Keskuses seminar Narva õpetajatele, mille viisid läbi GLOBE sertifitseeritud koolitajad Aiki Jõgeva ja Elli Altin. Tutvustati mõõtevahendi Vernier’iuudseimat mudelit ning selle kasutamise võimalusi loodusvaatluste tegemiseks loodusainete tundide raames Selle tehnilise vahendi abil võib mõõta: vee- ja õhutemperatuuri, tuulekiirust, vee elektrijuhtivust, õhurõhku.

Tehnilised vahendid jäävad Ameerika Keskusesse Narva koolide kasutusse. Samuti võivad kasutada neid kõik teised GLOBE koolid, kes soovivad mõõtmisi teha Narvas.

Palun eelnevalt kokku leppida Ameerika Keskusese koordinaatori Jekaterina Moisejevaga,

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel: 56 72 2007

   

Viited  

энергия 1

krenh small
lastekas s est
america22 

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019