Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 53 473 471
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
iKolmas almanahhi number on pühendatud 1920 -1930 aastate sõja – kaitseehitusele,mis asuvad piiri- ja mereäärse Kingisepa rajooni osadel ja Teise maailmasõjaaegsetele sõjaväetegevustele Narva jõe piirkonnas.

Numbris ilmuvad esmakordselt artiklid, mis olid spetsiaalselt kirjutatud „Малая Родина” jaoks Venemaa Riikliku Mereväearhiivi salastatud dokumentide põhjal. Samuti on esmakordselt avaldatud mereväebaasi Rutšji kaardid ja skeemid („Teine Kroonlinn”), Balti mereväe rannakaitse objektid ning Kingisepa kindlustusvöönd № 21.
Teematiline almanahhi number „Малая Родина” ilmus väikeses tiraažis ja tuleb kasuks neile, kes tunnevad huvi meie piirkonna sõja mineviku vastu, nii ajaloohuvilistele kui ka professionaalsetele ajaloolastele.

Esitlust viib läbi Jamburg –Kingisepp ajalooseltsi esimees, Sankt – Peterburi ja Leningradi oblasti Ajakirjanike Liidu liige, Moskva Kirjanike Liidu liige ning almanahhi „Малая Родина” toimetaja Vadim Aristov.

Esitlusel saab osta nii almanahhi kui ka raamatuid Narva ajaloost.

Sissepääs on tasuta.

Info: Narva Keskraamatukogu, tel. 35 95545
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
ria 210x297mm est
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019