Näitused ja üritused

   
iKolmas almanahhi number on pühendatud 1920 -1930 aastate sõja – kaitseehitusele,mis asuvad piiri- ja mereäärse Kingisepa rajooni osadel ja Teise maailmasõjaaegsetele sõjaväetegevustele Narva jõe piirkonnas.

Numbris ilmuvad esmakordselt artiklid, mis olid spetsiaalselt kirjutatud „Малая Родина” jaoks Venemaa Riikliku Mereväearhiivi salastatud dokumentide põhjal. Samuti on esmakordselt avaldatud mereväebaasi Rutšji kaardid ja skeemid („Teine Kroonlinn”), Balti mereväe rannakaitse objektid ning Kingisepa kindlustusvöönd № 21.
Teematiline almanahhi number „Малая Родина” ilmus väikeses tiraažis ja tuleb kasuks neile, kes tunnevad huvi meie piirkonna sõja mineviku vastu, nii ajaloohuvilistele kui ka professionaalsetele ajaloolastele.

Esitlust viib läbi Jamburg –Kingisepp ajalooseltsi esimees, Sankt – Peterburi ja Leningradi oblasti Ajakirjanike Liidu liige, Moskva Kirjanike Liidu liige ning almanahhi „Малая Родина” toimetaja Vadim Aristov.

Esitlusel saab osta nii almanahhi kui ka raamatuid Narva ajaloost.

Sissepääs on tasuta.

Info: Narva Keskraamatukogu, tel. 35 95545
   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019