Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 53 473 471
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
books2Lugemissaal (IV korrus) kutsub iga kuu perioodika ülevaatele.

Järgmine kohtumine toimub 30. detsembril kell 17.00.

Tutvustame ajakirju: "Novõi mir", "Zvezda”, "Družba narodov”, “Neva" jne

Info: Narva Keskraamatukogu lugemissaal tel. 35 95545

30. detsembril 2019 kell 17.00 toimub Narva keskraamatukogu lugemissaalis järjekordne „Kohtumine ovaalse laua taga”, kus me tutvustame teile üsna huvitavat loomingut, mis oli välja trükitud kirjandusajakirjades 2019 aasta novembrikuu jooksul.

Ajakirjas „Иностранная литература” № 11 on ilmutatud Šveitsist pärit Michel Layaz’i romaan „Minu ema pisaraid”. Memuaarsete miniatuuride žanris pihib peategelane armsale naisele. Põhiteemaks on rasked suhted emaga autori lapse ja noorukieas. Rubriigis „XX sajandi klassikast on Max Werber” Winfried Georg Sebald’i saksa proosa, kirjandusteadlase, esseisti lugu. „Dokumentaalproosa” rubriigis on Eric Laks’i stsenaarium „Algusest lõpuni. Kino moodustamise kunts Woody Allen’i järgi”.

Ajakirjas „Neva” № 11 „Proosa ja poeesia” rubriigis on ilmutatud Gennadi Sedovi „Teffy” ja Vitali Kovaljovi „Orkaan „Lolita”” jutustused; Olga Arukenova jutustus „Naurõz”. „Lapsepõlve universum” rubriigis on Julia Agentova jutustus „Plika nimega Rodina”. „Publitsistika” rubriigis aga Konstantin Frumkini olemuslugu „Tuleviku riik”.

Sellest ja teistest teostest ning ajakirjadest räägime teiega järjekordses kohtumises ovaalse laua taga, mis toimub esmaspäeval, 30. detsembril kell 17.00 Narva keskraamatukogu lugemissaalis.

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
history est
   
Riigi Infosüsteemi Аmet hoiatab:
es
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019