Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

OebymjqU g4

Laupäeval, 8. veebruaril kell 14.00 kutsub Narva Keskraamatukogu luule- ja bardilaulude austajaid Viktor Leonidovi "... стране, оставшейся в названиях" raamatuesitlusele. V. Leonidov on Vene välismajas (Moskvas) vanemteadur, ajaloolane, arhivaar, vene emigratsiooni kultuuri uurija, luuletaja ja bard.


Viktor Leonidov osutus üheks keskseks tegelaseks vene pärandi tagastamisel välismaalt Venemaale, kui kümned emigrandid hakkasid oma perekonna säilmeid kultuurifondile tagasi annetama.

Viktor on kuue Vene välisriigi luuletaja raamatu  koostaja ja enam kui 500 tema avaldatud artikli autor, mis on avaldatud erinevates ajalehtedes, ajakirjades, entsüklopeediates ja teaduskogudes, mis on pühendatud kahekümnenda sajandi Vene paguluse pärandile.

Viktor Leonidovi laulud, mis kõlasid ORT saates "Tere hommikust" raadiojaamade "Moskva kaja", "Vabadus", "Mayak", "Venemaa raadio" on väga populaarsed. Viktor Leonidov salvestas ja andis välja mitu plaati oma lauludest: “Ainukese riigi surma korral”, “Kaks risti”, “Vene rannik”.

Esitlusel kõlavad emigratsiooni tragöödiale pühendatud laulud ja ballaadid Viktor Leonidovi esituses.

Sisepääs on tasuta

Info: 35 94360

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019