Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 9.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

kinoõhtu

Esmaspäeval, 17. veebruaril kell 17.00 Narva Keskraamatukogu kutsub kõiki soovijaid Eesti dokumentaal kinoõhtule.

Kirde-Eesti. Ida-Virumaa. Nende kohtade üheks vaatamisväärsuseks on Soome lahe kõrge kallas. Sellele sööstab oma veed Pühajõgi, mis voolab läbi Toila aleviku läheduses oleva Oru pargi. Need kohad on rikkad huvitavate sündmuste ja läbipõimunud inimsaatuste poolest. Kuidas ia miks on omavahel seotud Toila, iidne Šeremetjevi bojaarisuguvõsa ja sama kuulus Jelissejevi loss? Kuidas on see seotud Eesti esimese presidendiga – Konstantin Pätsiga? Kuhu kadus see luksuslik hoone? Keda veel peale Igor Severjanini innustasid Toila lossi ja pargi vaated? Kõikidest nendest ja muudest Toila „pärli“ ajaloo momentidest räägib teile vaatamiseks pakutud film „Orro pargi lood“.

Film „Orro pargi lood“ tunnistati 2012.aastal 47-dal üldeestilisel amatöörfilmide festivalil parimaks, võitis nominatsiooni „Promo-filmid turismidünastiatest“ III. Rahvusvahelisel turismifilmide festivalil „KINOVRAS“ Veliki Novgorodis (Venemaa) toimunud XIII. Rahvusvahelise Telekinofoorumi „VMESTE“ konkurssesituses osaleja.

Film on vene keeles.

Sisepääs on tasuta.

Info: 35 94360

download

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   
Raamatukogud 1200x1200px EST v2
   
TÄHTSAMAD TELEFONINUMBRID 1
   
© Narva Keskraamatukogu 2019