udol podergka 3 1Meie lugejate ja töötajate tervis on kõige tähtsam ning raamatukogu jätkub oma missiooni täitmist ka eriolukorras. Raamatukogu ajutise sulgemise ajal on lugejatele tagatud juurdepääs raamatukogu e-ressurssidele, koduleheküljele, e-kataloogile, raamatukogu sotsiaalvõrgustikele. 

Sotsiaalvõrgustike kaudu (FB, Vk, Ok) tutvustame teile huvitavaid raamatuid ja kui see on võimalik siis juhime teid raamatuteni, et te saaksite lugeda e-raamatuid või kuulata audioraamatuid. Teeme valiku aine-ja ilukirjandusese ressurssidest, mis on kättesaadavad internetis. Püüame teha teie ajaveetmise huvitavaks uute viktoriinide ja küsitlustega. 

📞 Kui Teil on küsimused, siis julgelt helistage raamatukogu telefoni numbrile 53023200

📧 Kirjutage e- postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või esitage küsimusi meie sotsiaalvõrgustikes.

Vastame teile esmaspäevast-reedeni kell 9.00-17.00

Hoiame kokku ja toetame üksteist!

Pakume teile lugemiseks ja uurimiseks ERR-i „Leia ajaviidet”, mis võimaldab toetada inimese kultuuri enesetäiendamist: http://arhiiv.err.ee/
   
e raamatukogud plakat 05 19 ik sin
   
notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22

books est

gb s

   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   
© Narva Keskraamatukogu 2019