maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
udol podergka 3 1Meie lugejate ja töötajate tervis on kõige tähtsam ning raamatukogu jätkub oma missiooni täitmist ka eriolukorras. Raamatukogu ajutise sulgemise ajal on lugejatele tagatud juurdepääs raamatukogu e-ressurssidele, koduleheküljele, e-kataloogile, raamatukogu sotsiaalvõrgustikele. 

Sotsiaalvõrgustike kaudu (FB, Vk, Ok) tutvustame teile huvitavaid raamatuid ja kui see on võimalik siis juhime teid raamatuteni, et te saaksite lugeda e-raamatuid või kuulata audioraamatuid. Teeme valiku aine-ja ilukirjandusese ressurssidest, mis on kättesaadavad internetis. Püüame teha teie ajaveetmise huvitavaks uute viktoriinide ja küsitlustega. 

? Kui Teil on küsimused, siis julgelt helistage raamatukogu telefoni numbrile 53023200

? Kirjutage e- postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või esitage küsimusi meie sotsiaalvõrgustikes.

Vastame teile esmaspäevast-reedeni kell 9.00-17.00

Hoiame kokku ja toetame üksteist!

Pakume teile lugemiseks ja uurimiseks ERR-i „Leia ajaviidet”, mis võimaldab toetada inimese kultuuri enesetäiendamist: http://arhiiv.err.ee/
   

Viited  

энергия 1

krenh small
lastekas s est
america22 

books est

gb s

   
книжн
   
© Narva Keskraamatukogu 2019