Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.

   

Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   
Loominguline kohtumine Veronika Kivisillaga

Tere kõigile!

Suur tänu selle võimaluse eest, oli väga tore kohtumine! Mõned särasilmsed noored kuulajad jäid kohe eriliselt meelde! Kõike head noortele ja Narva Keskraamatukogu perele, ilusat suve!

Südamlike tervitustega

Veronika


Neljapäev, 31 Mai 2018
Põhjamaade kultuuride nädal
Благодарю Вас за организацию мероприятий для детей. Вчера разговаривала с садиком Тулуке. Очень довольны дети и педагог. 

Всего хорошего!

Ирина

Laupäev, 26 Mai 2018
OÜ Gelmett: TÄNUD!
Soovin avaldada  OÜ Gelmett tööharjutuse  grupijuhendajate nimel tänu Teie Keskraamatukogu töötajatele Tatjana Krivolap`le, Tatjana Klinina`le ja Nadežda Metsale ning Nikita Kamenevile.

Teie töötajad on koostanud kogu meie tööharjutuse kursuse vältel igal nädalal väga huvitavaid  viktoriine, loenguid erinevate riiklike ja rahvakalendri tähtpäevade eel ning teisi üldharivaid üritusi. Kõik need üritused on hoolikalt ja sisukalt ettevalmistatud ja väga emotsionaalselt läbi viidud. Igale üritusele on järgnenud väga positiivne tagaside ja alati on osalejad suure huviga oodanud järgmist kohtumist raamatukogus. Muljetavaldav ja meeldejääv oli ka esimene kohtumine ekskursioonivormis, kus tutvusime keskraamatukogu kõigi osakondade tööga ja töötajatega. Väga muljetavaldav oli kohtumine kindlasti lasteosakonnas.

Suured ja südamlikud tänud neile kõigile!

Edu ja õnne ja suured tänud !

Kaunist ja meeleolukat naistepäeva Teie naisperele!

Olge terved ja rõõmsameelsed ning Päikest Teie päevadesse ja tegemistesse!
Lugupidamisega ja tänuga

grupijuhendajate nimel

Tiina Kasema

Esmaspäev, 14 Mai 2018
Елена Холопова: Спасибо!

Здравствуйте!

Спасибо за организацию замечательного поэзоконцерта, посвященного 100-летию со дня избрания Игоря-Северянина Королем поэзии, коллективу библиотеки и Валерию Чигасову (хранителю частного музея И-Северянина).

Сергеева Елена сделала содержательное, сопровожденное интересным видеоматериалом, выступление. Некоторые подробности «состязания» И-Северянина и В. Маяковского услышала впервые. Также впервые увидела некоторые видеоматериалы.

Надеюсь, что и в будущем будут такие интересные мароприятия!

Елена Холопова

Автор фотоальбома «Тойлаский променад и И-Северянин»


Esmaspäev, 23 Aprill 2018
Jonathan Henick: International Information Programs
letter

Kolmapäev, 06 Detsember 2017
 
Powered by Phoca Guestbook
   

Viited