maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

Suvevaheajal pakub Narva Keskraamatukogu oma 7 – 15aastastele lugejatele võimalust osaleda Suvise lugemise projektis.

Ees on kolm kuud vaheaega. Loodame, et see aeg on meie noorte lugejate jaoks täidetud päikese, põnevate reiside ja suurepäraste sõpradega. Samuti loodame, et te jõuate vaheajal ka raamatukogusse. Suvevaheajal pakub Narva Keskraamatukogu oma 7 – 15aastastele lugejatele võimalust osaleda Suvise lugemise projektis.

Suviseks lugemiseks on valitud kokku 30 raamatut, mis jagunevad kategooriatesse: loeme 1. -3. klassis, loeme 4. -6. klassis ja loevad ka teismelised. Raamatuid on nii eesti kui ka vene keeles. Projekt kestab 1. juunist kuni 31 augustini. Reeglid on lihtsad: loetud raamatu eest saab kleepsu, mis kleebitakse lugejapassi ja lugejapassi kogutud kleepsude abil saab lõpuüritusele.

Infot projektis osalemise kohta saab Narva Keskraamatukogust aadressil Malmi 8 ja telefonil 3591467. Siin saab samuti registreeruda osalema ja antakse kätte ka isiklik lugejapass.

Suvise lugemise projekti toetab Eesti Kultuurikapital ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond.

Kohtumiseni raamatukogus!

foto

 

   
© Narva Keskraamatukogu 2019