maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 55 35 377

   

Uudised

   
сказкотерHead lugejad!

Narva Keskraamatukogu kutsub kõiki huvilisi muinasjututeraapia õpituppa, mis toimub 14.11 kell 14.00

Muinasjutud on seotud lapsepõlvega ja kaasnevad meiega kogu elu. Trollid ja päkapikud, kurjad nõiad ja head võlurid, kodukäijad ja paharetid, kes kunagi ammu elasid Skandinaavia tihedates metsades, udustes fjordides ning nendega kohtumine võis inimese saatust muuta. Rahvajuttude ainel koostati palju hämmastavaid, maagilisi lugusid, mis jäid Rootsi, Soome, Taani, Norra, Islandi rahvaluulesse.

Muinasjututeraapias saabki kasutada palju rahva- ja autorijutte.

Kuidas seda kaasaegset ja populaarset meetodit psühhoanalüüsis ja psühhoteraapias kasutada, sellest räägib meie külaline - diplomeeritud muinasjututerapeut Svetlana Smirnova.

Kohtumisel saate teada, kuidas võib leevendada ja lahendada laste, noorukite ja isegi täiskasvanute probleeme. Muinasjututeraapias kasutatakse tuntud muinasjutte, teraapilisi lugusid, mis on suunatud just konkreetsete probleemide lahendamisele.

Meie kirjandusõhtul loeme maailma parima jutuvestja - G. H. Andreseni lugusid. Tema kaunid, kuid sageli kurvad lood on kõigile tuttavad juba lapsepõlvest saadik. Andreseni oli anne tõlgendada sotsiaalset reaalsust läbi sisemiste kogemuste ning seetõttu on tema juttudel hämmastav tervendav jõud.

Kutsume kõiki soovijaid muinasjututeraapia õpituppa.
   
© Narva Keskraamatukogu 2019