maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

Muusikaline sein

Tegemist on interaktiivse muusikalise seina, mille eesmärk on tutvustada popmuusika arengut inimeste rände perspektiivist. Sein koosneb kolmest osast. Külastajal on  võimalik tutvuda muusikastiilide genealoogiaga, kuulata tahvelarvutitest muusikanäiteid ning lugeda stiilide ja nende arengu kohta seoses inimeste rändega ning vedada magnetiseeritud kaadril nööridega erinevate muusikastiilide rändeteekondi.

Autorite eesmärgiks on seina tutvustada muusikafestivalidel ja raamatukogudes.

Lisaks toimub 16. septembril kell 15.00 loeng-kontsert. Esinejaks on Eesti kitarrist, üks maailmas tuntumaid Eesti bluusimängijaid Andres Roots.

Sein on valminud koostöös Risto Lehistega, kes on ka Eesti teatri ja muusikamuuseumis eksponeeritud  „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“ näituse autor. 

Muusikalise seina eksponeerimine toimub rändetemaatilise teavitusprojekti „Jagatud teekonnad“: faktid ja lood rändest 21. sajandil“ (https://mondo.org.ee/projektid/jagatud-teekonnad/) raames.

Täpsem info:

Narva Keskraamatukogu
Lasteosakond
Tel 3593 585

Muusikaline sein

   

Viited  

энергия 1

krenh small
lastekas s est
america22 

books est

gb s

   
книжн
   
© Narva Keskraamatukogu 2019