maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
finansovie knigi scaled25. oktoobril 2021 kell 17.00 toimub Narva Keskraamatukogu lugemissaalis järjekordne „Kohtumine ovaalse laua taga”, kus  tutvustakse teile kirjandusajakirju, mis olid valja antud august – september 2021.

Ajakirjas “Družba narodov” nr. 8 on ilmunud Ženja Dekina roman “Kropal”, see on läbilõige kaasaegsest madalseisust, lugu kilogrammist hašišist, mis on teel Tšüi oru tootjalt Moskva tarbijani. Igaüks neist, kes üritab keelatud ainete abil raha teenida, on kindel, et ta ei tee midagi halba – lihtsalt on sattunud meeleheitlikku olukorda ning see on olnud tema pääsemistee. Kuid tegelikult muutub kõik tragöödiaks.Ajakirjas “Moskva” nr. 8-9 on ilmunud Jüri Poljakovi jutustus “Sovdetstvo”. Sel aastal ilmus juba ka raamat. Autor annab ainulaadse võimaluse näha Moskva elu kauges 1968. aastal kaheteistkümneaastase nõukogude poisi pilgu läbi, kes on tähelepanelik, haritud, naerusuine, kes ootab siiralt helge kommunistliku tuleviku algust. Autor rekonstrueerib üksikasjalikult selle ammu kadunud maailma, koos on oma ebaõigsuse, seltsimehelikkuse, siirasu uskuga õiglusesse, headusse ja võrdsusesse, hoolimata ikka veel esinevatest individuaalsetest puudustest. ...

Ajakirjas “Zvezda” nr. 8 on ilmunud huvitavad materjalid, mis on pühendatud Niina Berberova 120 –sünniaastaks ning Andrei Sahharovi 100 – sünniaastaks.

Sellest ja teistest teostest ning ajakirjadest räägime teiega järjekordsel kohtumisel ovaalse laua taga, mis toimub esmaspäeval, 25. oktoobril kell 17.00 Narva Keskraamatukogu lugemissaalis.

Üritusel saavad kohapeal osaleda üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanuid.(v.a alla 18-aastased). Raamatukogus tuleb kanda maski.Info: Narva Keskraamatukogu lugemissaal, tel. 35 95545

   

Viited  

энергия 1

krenh small
lastekas s est
america22 

books est

gb s

   
книжн
   
© Narva Keskraamatukogu 2019