maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

Горело мореRaamatu materjale koguti üle kümne aasta.

Punalipulise Balti laevastiku põhijõudude ja 10. laskurkorpuse vägede evakueerimine Tallinnast Kroonlinna toimus 1941. aasta suve lõpus. See oli traagiline tee läbi miiniväljade, lennunduse pommitamise ja rannikusuurtükiväe mürskude all, millest sai Läänemerel kohutav meretragöödia. Läbisõidul hukkus 15 sõjalaeva ja paati, 43 transpordi- ja abilaeva. Kroonlinna jõudis 112 laeva ja paati, 32 transpordi- ja abilaeva. 15111 inimese jaoks oli see viimane teekond ... Nende hulgas on evakueeritud haavatuid, naisi ja lapsi.Tohutute kaotuste hinnaga suutsid meremehed siiski päästa suurema osa Balti laevastikust, millel oli hiljem otsustav roll Leningradi kaitsmisel.

See raamat sisaldab sõjalis-ajaloolise ühenduse "FrontLine" liikmete poolt Eestis ja Venemaal jäädvustatud mälestusi nii laevastiku juhtimisest kui ka viimastest Tallinna läbimurde reakoosseisust osavõtjatest, kes elavad ka tänapäeval. Kahjuks, aga jäid tänaseks ellu vaid mõned Tallinna läbimurde osalejad, kelle mälestusi avaldatakse selles raamatus.

Kõigi nende sündmuste pealtnägijate mälestused on hindamatud. Mõned neist on pühendanud üle kümne aasta, et koguda dokumentaalseid tõendeid augusti tragöödia kohta Läänemerel.

Lisa info: 35 95545

NB! Üritusele saavad isikud, kellel on lõpetatud vaktsineerimine või COVID–19 läbipõdemise tõendi alusel. Nõutakse ka maski kandmist raamatukogus.

Горело море

   

Viited  

энергия 1

krenh small
lastekas s est
america22 

books est

gb s

   
книжн
   
© Narva Keskraamatukogu 2019