maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
TБ TВ3 1Jõulud ja aastavahetus on varsti tulemas. Üks nende pühade traditsiooniks on kaunistatud jõulupuu. Tänapäeval püüavad kõik kaunistada jõulupuud vastavalt moesuundadele, ostes jõuluehteid, et luua trendikas stiilis kompositsioone.

Kuid paljudel meie vanematel ja vanavanematel on alles vanad kuuseehted. Küllap mäletavad kõik lapsepõlvest saadik seda põnevat hetke, kui majja toodi kuusepuu ja kapi otsast võeti alla kast õhkõrnde kuulidega. Haprad kuuseehted peegeldasid terve riigi ajalugu. Neid vaadates meenutame nüüd, millised sündmused sellel ajastul toimusid ja mida väärtustati.

Tänapäeval pole vanad kuusekaunistused mitte ainult perekonna pärand, vaid ka ajamärk ja kollektsionääride huviobjekt. Suurem osa ehteid on ju valmistatud käsitsi, kasutades vanu tehnikaid.

Olles külastanud meie näitust "Jõulupuuehete ajalugu", saavad täiskasvanud minna tagasi oma lapsepõlve ja noored lugejad nautida silmailu.

Näitus koostati meie lugejate ja töötajate kogude põhjal.

Lisaks kutsume kõiki saama osa ka virtuaalnäitusest.

Ootame fotosid teie vanadest jõuluehetest e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

või jaga neid meie Facebooki lehel

https://www.facebook.com/narvalib

Fotode põhjal koostatakse samanimeline virtuaalnäitus.

Näitus on avatud 3. jaanuarini 2022.

Info: 35 92437
   
© Narva Keskraamatukogu 2019