maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

Положите мне капусты01эст.яз page 0001 3

“Pange mulle kapsast...” Kuzja Zverevi (Vladislav Kuznetšovi) personaalnäitus on avatud Narva Keskraamatukogu näitusesaalis alates 20.12.2021.

Kuzja Zverevi loomingut iseloomustab enesetunnetus ja psühhoanalüüs, oma koha otsimine elus, enesekontroll ja eneseiroonia. Ta mõtleb olemisest ja "mina" olemusest selles keerulises maailmas, kasutades oma töödes stiili, mis meenutab vana vene rahvakunsti ning mis annab tema töödele juurde originaalsuse ja kordumatuse. Näituse nimetuse "Pange mulle kapsast" on võetud üle tema luuletusest.

Näitusel on esitatud 15 maali kunstniku varajasest loomingust.

Lühidalt kunstniku kohta: Kuzja Zverev – Narva kunstnike ühingu-, Vabagraafikute ühenduse- ja Maalivata kunstnike ühingu liige. Ta on rahvusvaheliste näituste püsiosaleja ja laureaat ning „Жемчужина культуры Ида-Вирумаа 2015“ auhinna laureaat.

Vladislav Kuznetšov on sündinud 1961. aastal, Kostroma linnas, Venemaal. On lõpetanud Jaroslavli kunstikutsekooli ja Kostroma pedagoogika instituudi. Töötab Narva Kunstikoolis. Kunstniku maalid on esitatud erinevates Eesti ja Venemaa muuseumite kogudes.

Info: Narva Keskraamatukogu, 35 94360

   
© Narva Keskraamatukogu 2019